ALTINOVA’DA HİZMET SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi, hizmet kalitesini daha üst seviyeye taşımak için bünyesine kattığı yeni araç filosuyla güçlendirdiği Fen İşleri Müdürlüğü Ek Hizmet Binası’nın açılışını gerçekleştirdi.

Törende konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak için yeni araç filomuz ve çalışma arkadaşlarımızla güçlendirdiğimiz yeni Fen İşleri Ek Hizmet Binamızın açılışını gerçekleştirdik. Güzel Altınova’mız için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Her zaman olduğu gibi bizi yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz, değerli Milletvekillerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

24 saat kesintisiz hizmet

Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti MKYK üyesi ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova İlçe Emniyet Müdürü H. Kürşat Seçer, il ve ilçe başkanları ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşen Fen İşleri Müdürlüğü Ek Hizmet Binası, yeni araç filosu ve personelleri 24 saat kesintisiz hizmet sağlayacak.

Hizmet kalitesi yukarılara taşınıyor

Doğası, kültürel ve tarihi değerleri, eğitimden sağlığa, spordan sanata, kişi başına düşen yeşil alanları, yaşlı, kadın, çocuk ve sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarıyla kendi küçük standartları ile büyükşehirler ile yarışan Altınova Belediyesi, hizmet kalitesini yukarı taşımak için çalışmalarını sürdürüyor.

“Hiç durmadan çalışıyoruz”

Açılış töreninde konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral,  her alanda örnek bir şehir olmak için tüm ekip arkadaşları ile birlikte canla başla çalıştıklarını söyledi. Başkan Dr. Metin Oral, “Her gün büyüyen ailemizin her ferdinin mutluluğu, huzuru ve yaşam kalitesini artırmak için hiç durmadan çalışıyor, gayret gösteriyoruz. Bu merkezimizde ilçemizin önemli bir beklentisine yanıt verecek” diye konuştu.

Teşekkür etti

Dr. Metin Oral, Altınova’nın gelişimi ve değişimi için başta Yalova Valisi, milletvekilleri olmak üzere desteğini esirgemeyen kişi ve kurumlara teşekkür etti. Törende konuşan Ak Parti Yalova Milletvekilleri Meliha Akyol ve Ahmet Büyükgümüş ile İl Başkanı Umut Güçlü hayata geçirdiği hizmetlere her gün yenilerini ekleyen Belediye Başkan Dr. Metin Oral tebrik ettiler.

Dualarla hizmete alındı

Açılışı gerçekleştirilen Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ek Hizmet Binası, 45 çalışanı ile ilçeye hizmet veriyor. Açılışla birlikte belediyeye kazandırılan konteynır yıkama aracı, yol süpürme aracı, 2 adet halk otobüsü,  mst kepçe, Travego Mercedes 45 kişilik otobüsün Altınova İlçe Müftüsü Ümit Kartal’ın duasıyla hizmete alındı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.