ALTINOVA’DA KARAYOLU GÜVENLİĞİ VE TRAFİK HAFTASI KUTLANDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova’da Karayolu Güvenliği Ve Trafik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova İlçe Emniyet Müdürü Halis Kürşat Seçer, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Üsteğmen Fırat Zorlu, emniyet ve jandarma ekipleri sürücülere broşür dağıtarak, vatandaşları trafik kuralları konusunda uyardılar.

“BU YOLDA SANA ÇOK GÜVENİYORUZ”

Trafiğin ülkemizin en önemli konularından birisi olduğunu ifade eden Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, “ülkemizin en önemli konularından bir tanesi de karayolu trafik güvenliği. Devlet, devletin kurumları diğer taraftan sürücüler, diğer taraftan da yayaların ortak olarak kurallara uymasıyla, kuralları uygulamasıyla birlikte inşallah hem can kayıplarımızı hem insanla ilgili yaralamalı kazalarımızı hem de maddi hasarlı kazalarımızı en aza indirgeyeceğiz. Bu seneki sloganımız da ‘bu yolda sana çok güveniyoruz’dur. Kurallar bakımından, yayalar bakımından, sürücüler bakımından. Biz bu yolda herkese güveniyoruz” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.