ALTINOVA’DA YAZ SPOR AKADEMİSİ BAŞLIYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi tarafından okulların kapanması ile birlikte Yaz Spor Akademisi açılıyor.

 

Futbol, Teakwondo ve voleybol branşlarında açılacak olan kurslara 24 Haziran 2016 Cuma gününe kadar Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği’ne yapılması gerekiyor.

 

3 BRANŞTA

 

Altınova Belediyesi Yaz Spor Akademisi’nde futbol branşında Kocaelispor’un eski ünlü futbolcusu Senad ibriç ve Veysel Kedik, teakwonda branşında Antrenör İsa Gündağ ve voleybol branşında Antrenör Fuat Uzunca öğrencilere eğitim verecek.

 

Futbol ve teakwondo branşlarına 2003-2009 arası doğumlu öğrenciler, voleybol branşına ise 2005-2007 arası doğumlu öğrenciler müracaat edebilecek.

 

11. YIL

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Çocuklarımıza spor disiplini ve eğitimini kazandırmak ve düzenli spor yapmalarını sağlamak amacındayız. Geleneksel hane getirilen yaz spor okullarının bu yıl 11’incisinin açılacağız. Yaz okullarımıza ilginin her geçen yıl daha da artması bizleri oldukça memnun etmektedir” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.