ALTINOVA’DA YOLLAR AÇIK, EKİPLER TEYAKKUZDA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi’nin tüm birimleri ilçe genelinde teyakkuza geçti. Yoğun kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle gerekli tüm tedbirleri alan ekipler, 7/24 esasına göre görev yaptı.

Altınova İlçesi ana arterler başta olmak üzere tüm ulaşım yollarını açık tutan ekipler 13 Mart 2022 Pazar günü sabah 08.00’e kadar aralıksız hizmet verdi. Ekiplerin teyakkuz durumu ise devam ediyor. Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Fedakârca görevinin başında olan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Canla başla çalıştılar Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Garaj Amirliği, Zabıta Amirliği, İtfaiye Amirliği, Sosyal Hizmetler ve Veterinerlik Birimi başta olmak üzere tüm ekipler olumsuz hava şartlarına karşı görev başında.

Yoğun kar yağışı ve buzlanmaya yönelik Altınova Belediyesi ekipleri teyakkuz durumunda. Ekiplerin ana arterlerde ve köy yollarında yaptığı çalışmalarla ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Yolları açan ekipler; 2 aranzör, 2 kepçe, 1 greyder ve 2 tuzlama aracı ile ilçe genelinde çalışmalar gerçekleştirirken, buzlanmaya karşı tuzlama çalışmaları da yapıyor. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçe genelinde kapalı yolun bulunmadığını ekiplerin canla başla görev başında olduğunu, vatandaşların da gerekli tedbirleri alması gerektiğini dile getirdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.