ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ OLMAZSA OLMAZIMIZDIR!

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, referandum süreci boyunca kapı kapı dolaşacaklarını belirterek, bu süreçte gece gündüz demeden, doğru hedeflerle millete ulaşacaklarını, anayasa değişikliğinin ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin neden Türkiye için gerekli olduğunu anlatacaklarını kaydetti.

 

Karamercimek yaptığı açıklamada; ‘’Bugüne kadar birlik ve beraberlik içinde sürdürdüğümüz çalışmalarda milletimizden güç alıyoruz. Milletimiz sadece AK Parti’ye yol, köprü, hastane, okul için oy vermiyor. Milletimiz bu yolda, didişen, uyumsuz, kavgacı siyasetçileri hemen cezalandırıyor.

 

Yürüdüğümüz bu davada yaptığımız fedakarlığın karşılığını hem dünyada hem de ahirette alacağımız inancı tamdır.  Bugün itibariyle önümüzde önemli bir 60 gün var, 15 yıllık kazanımlarımızın altını bağlayacağımız gün bugündür! Bu davaya gönül vermiş olarak bizler, 60 gün içinde kapı kapı dolaşarak milletimize bu süreci anlatacağız. Her yerde olduğu gibi Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vereceğiz. Bundan sonra ki görev teşkilatlarımızda.’’

 

‘’Bu süreçte gece gündüz demeden…’’

 

Tüm saldırılara, zorbalıklara ve engellemelere rağmen meclis elinden geleni yaparak kararı en yüce makam olan millete teslim etmiştir. Artık iş teşkilatlarımızda. Bizim işimiz bu süreçte gece gündüz demeden, doğru hedeflerle milletimize ulaşarak, anayasa değişikliğinin ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin neden Türkiye için gerekli olduğunu anlatacak, seçim günü herkesi sandıklara götürmek için gayret içinde olacağız.  Anayasa değişikliği olmazsa olmazımızdır!

 

Şunu herkes bilmelidir, AK Parti bir dava partisidir; Milletin geleceğini inşa etme partisidir. Geçmişini koruyarak geleceğe yürüyen partidir. Dolayısıyla teşkilatımızın her kademesinde arkadaşlarımızla, ağabeylerimizle ve ablalarımızla tam bir uyum içinde çalışarak büyük Türkiye hedeflerine ulaşmak için tüm gayreti göstereceğiz. Yalova teşkilatı olarak koyduğumuz hedeflere, yakaladığımız bu uyum ile ulaşacağımıza inanıyorum “Bizler Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu bir partide siyaset yapıyoruz. Onun kurduğu partide siyaset yapmak sorumluluk gerektiriyor. Bu da demek oluyor ki, onun çalışmasına ayak uyduracak bir performansla çalışmamız gerekiyor. Bu yüzden yeniden güçlü ve büyüyen bir Türkiye için durmak yok yola devam! diyoruz.

 

Büşra Gündüz

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.