ATA SPORUNA, YENİ PEHLİVANLAR YETİŞİYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyespor Kulübü Güreş Takımı için ilçedeki okullar ziyaret edilerek sporcu taraması yapılıyor.

Yalova’nın Altınova Belediyespor Kulübü Güreş Takımı için ilçedeki okullar ziyaret edilerek sporcu taraması yapılıyor.

Genç Pehlivanlar

Altınova Belediyespor Kulübü Güreş Takımı için ilçedeki okullarda sporcu taraması gerçekleştiriliyor. Belediyespor güreş antrenörleri Kaan Kaya ve Burak Kaya ile Altınova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, Altınova İmam Hatip Okulu ve Hürriyet Okullarında sporcu taraması yaptı.

Büyük ilgi görüyor

Okul ziyaretlerinde öğrencilere güreş sporu hakkında bilgi verilerek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Altınova Belediyespor Kulübü Güreş Takımı’na kayıtların da yapıldığı çalışmalara erkek ve kız öğrenciler ilgi gösterdi.

“Çok iyi bir alt yapımız var”

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Antrenörler Kaan Kaya ve Burak Kaya, “Çok iyi bir alt yapımız var. Her türkü imkanlar Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral tarafından karşılanıyor. Kendisine gençlerimiz adına teşekkür ediyoruz. Amacımız ata sporunda şampiyonlar yetiştirmek. Gençlerimizi spora yönlendirmeyi arzu ediyoruz” dediler.

Hafta içi her gün

Öte yandan; Altınova Belediyespor Kulübü Güreş Takımının antrenmanları, İmam Hatip Orta Okulu Spor Salonu’nda hafta içi her gün saat 16.00’da gerçekleştiriliyor. Antrenmanlara 9 yaş ve üstü öğrenciler katılabiliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.