BAŞKAN ADAYI YURT’UN İFTAR PROGRAMINA YOĞUN KATILIM

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti Subaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Yurt, kapalı Pazar yerinde düzenlediği iftar programında 2 bin kişiyle buluştu. Yurt, programda beldeye yapacakları projeleri açıkladı.

Düzenlenen iftar programına Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Ak Parti Altınova İlçe Başkanı Metin Bülbül ve yönetimi, Ak Parti Subaşı Belde Başkanı Serkan Gedik ve yönetimi, İl Genel Meclis Üyesi Adayları, Ak Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, Ak Parti Subaşı Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

“TEMİZ SİYASETTEN YANA OLDUK”

Yol arkadaşlarının temiz siyaset yaptıklarını, sosyal medyadan fake hesaplardan kendilerine iftiralar atıldığını söyleyen Ak Parti Subaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Yurt,’ Değerli Subaşı’lı hemşerilerimizin iftar davetimize icabet etmeleri bizleri son derece onurlandırdı. Bizler, sizlerin de desteğiyle Subaşı’nın tekrar Ak Belediyecilik hizmeti ile buluşturacağız. Şahsıma ve belediye meclis üyesi adaylarımıza sosyal medya üzerinden çakma hesaplardan bir sürü saldırı oldu. Biz siyaseti Sayın Cumhurbaşkanımızdan öğrendik. Hiç birine kulak asmadık. Biz Subaşı’nda temiz siyasetten yana olduk.’ dedi.

“BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ PROJELERİMİZ HAZIR”

Subaşı’na Mesire Alanı, Aile Çay Bahçeleri, Taziye Evi, Mehmet Tunalı Spor Kompleksi, Hayvan Barınağı, Modern ve Yenilenmiş Garaj ve Araç Parkuru, Halı Saha, Çocuk Parkları, Mezarlık Alan, Düğün Salonu ve Kültür Merkezi gibi bir birinden değerli projelerin kazandırılacağını belirten Ak Parti Subaşı Belediye Başkan Adayı Yurt,’ Beldemiz için, gelecek nesiller olan çocuklarımız için birbirinden önemli projelerimiz hazır. Biz çalışmaya ve üretmeye geliyoruz. Biz beldemizi çok seviyoruz. Beldemizi geleceğe taşıyacak eserlerle buluşturmak istiyoruz. Bizim Subaşı’na sözümüz var, yapacak çok işimiz var.’ ifadelerine yer verdi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.