BAŞKAN ORAL “ALTINOVA’DA ÜRETİM, İSTİDAM ARTIYOR”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Ahmet Can Kant ve Mehmet Cineviz’in ev sahipliğinde işletme temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ACK Group sahipleri Ahmet Can Kant Mehmet Cineviz’in ev sahipliğinde Cumhuriyet Mahallesi’ndeki işyerinde tersanelerde taşeron temsilcileri ve esnafla kahvaltıda bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

“Yerli ve milli Projeler…”

İşletmelerin taleplerini dinleyen ve görüş alışverişinde bulunan Başkan Oral, Altınova’nın her alanda büyüyüp geliştiğini, bunda sanayicilerin, esnaf ve sanatkârın büyük katkısı olduğunu ifade etti.

İş dünyasının Altınova’ya her geçen gün daha fazla değer verdiğini ve yatırım yaptığını ifade eden Başkan Oral, “İlçemizi el ele vererek büyütüyoruz. Üretim, istidam artıyor. Yerli ve Milli önemli projelere imza atılıyor, teknoloji alanında büyük başarılara imza atılıyor. Tüm bu ilerlemeleri hep birlikte yapıyoruz” diye konuştu.

Geniş katılım

Kahvaltıya; Bars Marin’den Turgay Çetinkaya, Ada platform’dan Erdal Şahin, Değirmen ev yemekleri’nden Berat Cineviz, Cineviz İnşaat’tan İlhan Cineviz, Degem’den Kadir Deniz, Botek’ten Ufuk Gülbenzer, Akpak Halı Yıkama’dan Bayram Yılmaz, Seltaş Tersanesi’nden Ömer Aslan, Kardeşler Platform’dan Recep Bulduk, Özcan Civata temsilcileri, Bym temsilcileri ve çevredeki esnaf katıldı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.