BAŞKAN ORAL, DEPREM BÖLGESİNDE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye başkanı Dr. Metin Oral, teknik heyetiyle birlikte Hatay Antakya’ya ulaşarak çalışmalara başladı.

Tüm Türkiye’yi yasa boğan, 10 ilimizde yıkımlara yol açan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketleri sonrası yaraların sarılması için başlatılan çalışmalara Altınova Belediyesi tüm imkânlarıyla destek vermeye devam ediyor.

“Dayanışmayla aşacağız”

Altınova Belediye başkanı Dr. Metin Oral, depremden en çok etkilenen merkezlerden olan Antakya’da çalışmalara başladı.

Antakya’da koordinasyon çalışmalarına başlayan Altınova Belediye başkanı Dr. Metin Oral, “Başkan Oral, “Büyük bir afetle karşı karşıyayız. Çok acı ve zor günlerdeyiz. Yüreğimiz yanıyor. Bölgede yoğun bir çaba söz konusu. Bizler elimizden geldiği kadarıyla tüm kurumlarımızla birlikte yaraları sarmaya çalışıyoruz. Bu zor günleri, birlik ve beraberlik içerisinde dayanışmayla aşacağız. Bu zor zamanları aşmak kadar yaşanan acılardan ders almak ve afetlere karşı hazırlık çalışmalarımızı gözden geçirmek de hayati öneme sahip olacaktır. Ancak şu an hepimiz birlik-beraberlik içerisinde zor durumdaki her bir yurttaşımızın yanında olmak zorundayız. Bu anlamda deprem felaketlerinde yitirdiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, geride kalanlara sabırlar diliyorum” dedi.

16 kişilik ekiple bölgede

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde, Altınova Belediyesi ALBEL Genel Müdürü Temel Baş, Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürü Yük. İnş. Müh. Kubilay Karaca, Altınova Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Kemal Yerebatan, Altınova Belediyesi Destek Hizmet Müdürü Serkan Sülün, Altınova Belediyesi kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hakan Beykoz, Altınova Belediyesi Garaj Amiri Yusuf Yılmaz, Altınova Belediyesi Temizlik İşleri Amiri Semih Sesli, Altınova Belediyesi Baş aşçısı Nurettin Yılmaz ve 7 teknik personelle birlikte deprem bölgesin ulaşarak, diğer ekiplerle bir araya gelip çalışmalara başladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.