BAŞKAN ORAL: TÜRKİYE KAZANACAK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral; ilçede bulunan çiçekçileri ziyaret ederek, 28 Mayıs seçimleri için destek istedi.

Başkan Oral, “28 Mayıs’ta; kaos ve kriz siyasetini değil, hizmet ve eser siyasetini, istikrarı seçerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olalım” diye konuştu.

Sohbet ettiler

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde AK Parti Altınova İlçe yöneticileriyle birlikte ilçede bulunan çiçekçileri ziyaret ederek, 28 Mayıs seçimleri için destek istedi. Çiçek üreticilerini ziyaret ederek sohbet eden Başkan Oral, “Milletimiz, Cumhurbaşkanımıza 28 Mayıs’ta en güçlü desteği verecek; Kazanan Türkiye olacak.

“En güçlü desteği vereceğiz”

İlk turdaki gibi ikinci turda da katılım iyi olmalı. Altınova ve Yalova olarak bizler yine Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vereceğiz. Toplumun her kesiminden de desteğin geleceğine eminiz. Çünkü AK Parti’nin kuruluşunun temelinde millete hizmet etmek var. Halkımız da yapılanlarla bunu görüyor, biliyor. O yüzden Cumhurbaşkanımız kazandığında hiç kimse kaybetmeyecek, herkes kazanacak. Biz eminiz ki; Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a en güçlü destek verecek” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.