BAŞKAN ORAL’DAN DİŞ HEKİMLERİNE ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede görev yapan diş hekimlerini ziyaret ederek çiçek armağan etti.


Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde; AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, Altınova Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kısa ve ilçe yöneticileriyle birlikte, Diş Hekimliği Günü ile Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle Altınova’da görev yapan diş hekimlerini ziyaret ederek, çiçek hediye etti.


22 Kasım 1908 tarihinde kurulan ve 1909 yılında fiilen eğitime başlayan Türkiye’deki ilk Diş Hekimliği Okulu’nun açılış tarihi, ülkemizde Diş Hekimleri Günü olarak kutlanıyor. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Diş Hekimliği Günü ile Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle da ilçede görev yapan diş hekimlerini ziyaret ederek, diş hekimlerinin gününü ve haftasını kutladı.


Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve beraberindeki heyet son olarak, Altınova İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Çekiç’i ziyaret ettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.