BAŞKAN SALMAN HEMŞEHRİLERİNİN KANDİLİNİ KUTLADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Evinden belediye binasına sık sık yürüyerek giden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Berat Kandili dolayısıyla bu adetini yineledi. Eşi Dilek Salman ile birlikte esnaflarla ve vatandaşlarla yol boyunca bir araya gelen Başkan Salman, hemşerilerinin kandilini kutladı.

Evinden Yalova Belediyesi’ne eşi Dilek Salman ile birlikte yürüyerek giden Başkan Salman, yol boyunca esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Hemşerileri ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Başkan Salman, işletme sahiplerini de ziyaret edip Berat Kandilinin başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Salman’a Sürpriz Ziyaret

Başkan Salman’ın Atatürk İlkokulu’nda eğitim gördüğü günlerde öğretmeni olan Erten Sekitmez, Salman’ı hem tebrik etmek hem de kandil kutlaması için sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu sürpriz ziyarete Başkan Salman’ın annesi Halide Salman ve babası İhsan Salman da eşlik etti.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.