BAŞKAN SİLPAGAR EĞİTİMDE İNDİRİM PROTOKOLÜNÜ İMZALADI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediyesi ile Yalova Uğur Okulları arasında gerçekleşen protokol ile belediye çalışanlarının velisi olduğu öğrenciler için okul ve kurs ücretlerinde indirim sağlanmasına yönelik anlaşma sağlandı.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve Uğur Okulları Kampüs Müdürü Mustafa Özen tarafından imzalanan protokol, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’ndan itibaren geçerli olacak. Başkan Silpagar, “Yalova Uğur Okulları ile imzalamış olduğumuz protokol ile belediye personelimizin çocuklarına 2023-24 Eğitim Öğretim Yılı’ndan itibaren yeni kayıtlarda Yüzde 10’luk eğitim indirimi yapılacak. Her şey çocuklarımız için, hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan indirim protokolünün sadece okul ücreti için değil, kursları da kapsadığını ifade eden Uğur Okulları Kampüs Müdürü Mustafa Özen, “İmzaladığımız protokole göre, okul ücretlerinden indirim yüzde 10 üzerinden yapılacak. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise kayıtlarında geçerli olacak. Kurslarda yapacağımız indirimin oranı ise Yüzde 40’lara varıyor. Hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.