BAŞKAN TUTUK “ İYİ TATİLLER ÇOCUKLAR”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Geleceğimizin teminatı en büyük hazinemiz olan değerli yavrularımız, bir eğitim ve öğretim yılının daha sonuna geldiler” diye sözlerine başlayan Başkan Tutuk, mesajına şöyle devam etti;

“Geleceğimizin teminatı olan birbirinden değerli öğrencilerimiz, bir eğitim öğretim dönemini daha geride bıraktı. Okullarınızda edindiğiniz bilgiler ışığında hayallerinize bir yıl daha yaklaştınız. Öğretmenlerinizin destekleriyle bir yıl boyunca çok çalıştınız ve bunun karşılığında karnelerinize kavuştunuz. Karnelerini alarak yaz tatiline giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, tatili iyi değerlendirmelerini, kitap okumalarını ve sosyal aktivitelere katılmalarını öneriyorum. Yalova Belediyesi olarak yaz tatili boyunca belli yaş gruplarına hitap edecek olan ‘Yalova Belediyesi Spor Okullarına’ öğrencilerimizi de bu vesileyle davet ediyorum. Ayrıca geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerinde büyük emekleri olan birbirinden değerli öğretmenlerimize, gecesini gündüzüne katarak çocuklarının eğitim-öğretimlerinde başarılı olması yönünde çaba harcayan tüm velilerimize ise şükranlarımı sunuyorum”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.