BAŞKAN TUTUK ‘RAMAZAN BAYRAMI’NA ULAŞMANIN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ’

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

“Rahmet ve mağfiret ayı olan bir Ramazan-ı Şerif’i daha geride bırakmanın ve mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevinicini hep birlikte yaşıyoruz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Tutuk, mesajına şöyle devam etti;

“Dayanışma ruhumuzu yükselten, bizleri manevi duygularla saran, hoşgörü ve sevgiyle kalplerimizi ısıtan Ramazan ayını bir kere daha hep birlikte geride bıraktık. Ramazan ayında kurduğumuz gönül sofralarımızda hemşehrilerimiz ile iç içe olmaya, rahmet ayı Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşamaya gayret gösterdik. 11 Ayın Sultanı Ramazan ayına veda ederken, mübarek Ramazan Bayramı’na da ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sevgi, saygı ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramlar milletimizin en güzel, en anlamlı günleri olmakla beraber kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır. Mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimize bolluk, bereket ve sağlık, İslam âlemi ve Yüce Türk Milletine barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle Yalovalı hemşerilerim başta olmak üzere Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramı’nı yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.