BAŞKAN TUTUK’TAN EV ZİYARETLERİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Dere Mahallesi ve Cumhuriyet Caddesi esnafına ziyarette bulundu.

Bayraktepe Mahallesi’nde ise ev ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Tutuk, yapılan ziyaretlerde hemşehrilerinin talep ve önerileriyle yakından ilgilendi. Tutuk, “Hemşehrilerimin önerileri bana bir yol gösterici, onlardan aldığım dualar ise benim için bir motivasyon kaynağı” dedi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, gönül belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek tüm vatandaşların yanında olmaya gayret gösterdiklerini dile getirdi. Başkan Tutuk, “Bir yandan ilimizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için aşk ve gayretle çalışırken, bir yandan da hemşehrilerimizin hanelerine konuk olarak, onlarla bir araya geliyoruz” diye konuştu.

Tutuk ve Akyol’dan Esnaf Ziyaretleri

Başkan Mustafa Tutuk, ilk olarak Dere Mahallesi’nde AK Parti Yalova Milletvekili ve Milletvekili Adayı Meliha Akyol ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşlarla sohbet eden Tutuk ve Akyol, ardından Cumhuriyet Caddesi üzerindeki esnaflara ziyaret gerçekleştirerek bol kazançlar ve bereketli işler temennisinde bulundular. Gönül Belediyeciliği anlayışı ile hareket ederek tüm vatandaşların yanlarında olmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Başkan Tutuk, sık sık bu tür ziyaretler yaptıklarını söyledi. Tutuk, “Ben de esnaflıktan geliyorum. Esnafımızın halini anlıyorum. Onların talepleriyle de yakından ilgileniyorum” dedi.

Tutuk ve Güçlü’den Ev Ziyaretleri

Başkan Mustafa Tutuk, gün içerisindeki yoğun çalışma programının ardından hemşehrilerinin evlerine konuk olmaya, ev ziyaretlerinde bulunmaya da devam ediyor. Başkan Tutuk, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü ile birlikte Bayraktepe Mahallesi’nde Aydın ve Terler Ailelerinin hanelerine misafir oldu, Seçim Sokak Sakinleri ile bir araya geldi. Hasta ziyareti ve yeni doğan ziyaretinde de bulunan Başkan Tutuk, “Güzel şehrimiz Yalova’mızı daha iyi noktalara getirebilmek için hemşehrilerimizin talep ve önerileri bizlere yol gösterici, edilen hayır duaları ve iyi dilekler ise bizler için ayrı bir motivasyon kaynağı oluyor. Bu yaptığımız ziyaretlerde de hemşehrilerimizin talep ve önerilerini dinleyerek, yeni doğmuş bebeklerimize göz aydınlığı, hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Her zaman vatandaşlarımızla iç içe olmaya ve bu tür ziyaretler yapmaya devam edeceğim. Bizlere evlerini ve gönül kapılarını açan hemşehrilerime teşekkür ediyor, her zaman yanlarında olduğumu belirtmek istiyorum” açıklamasında bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.