BAŞKAN ORAL: “TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hersek Bölgesinde kurulu bulunan sanayi sitesi esnafını ziyaret etti.

Sanayi esnafın görüş, öneri ve isteklerini dinleyen Başkan Oral, önümüzdeki sürece ilişkin görüş alış verişinde bulundu.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hersek bölgesindeki sanayi esnafını ziyaret etti. Başkan Oral’a AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın ve Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kısa da eşlik etti.

“Var gücümüzle çalışıyoruz”

Çalışma hayatının içerisinde bulunduğu zorlukları bildiklerini belirten Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral, bu zorlukları gidermek adına var güçleri ile çalışacakların söyledi. Başkan Oral, “Toplumun farklı kesimlerine yönelik yapmış oldukları ziyaretlerde partilerine büyük bir teveccüh ve güven olduğunun altını çizen Başkan Oral, “14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerle birlikte değerli vatandaşlarımızın bizlere yeniden yetki vereceğine olan inancımı yinelemek istiyorum. AK Parti iktidarının ülkeye kazandırdığı değerleri daha da üst noktalara taşımak için sizlerin desteği çok önemli.

“Devasa yatırımlar hayata geçti”

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi halkımızı ilgilendiren her kararı, bir araya gelerek, ortak akıl, anlayış ve uzlaşmayla alıyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde, bunun en güzel göstergesi. Allah’a hamdolsun iktidarımız boyunca hem ilçemizde, hem ilimizde, hem de ülkemizde devasa yatırımlar hayata geçti. Bu yatırımlardan birisi de hiç şüphesiz milli ve yerli otomobilimiz TOGG. Türkiye’nin Otomobili TOGG’un dışa açılım planlamasındaki öncelikli hedefi Avrupa piyasasında söz sahibi konuma gelmek” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.