BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ANKARADA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Vekili Tutuk’a, Ankara ziyaretleri boyunca AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin de eşlik etti.

Başkan Vekili Tutuk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol ile toplantı gerçekleştirdi. Ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek, Yalova’da yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Başkan Vekili Mustafa Tutuk, son ziyaretlerini ise Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen’e yaptı. Yalova’da gerçekleşecek yeni projeleri yetkililerle değerlendi.

Tutuk, Büyükgümüş ve Akyol’u Yeni Görevlerinde Tebrik Etti

Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ankara ziyaretlerinde; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Vekili Yardımcısı olarak atanan AK Parti MKYK Üyesi ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine atanan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’u tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Tutuk, Yalova İçin Canla Başla Çalışmaya Devam

“Çok verimli geçen bir Ankara ziyaretini daha geride bıraktık” diyen Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Şehrimiz için en iyi çalışmaları yapabilmek adına gerek bakanlıklarımızla gerekse milletvekillerimizle sürekli görüş halindeyiz. Yeni projelerimizi hem bakanlarımızla hem de milletvekillerimizle paylaştık. Var gücümüzle inşallah 2023 hedeflerine sizlerden almış olduğum destekle hep beraber ulaşacağız. Söz konusu Yalova ise taşın altına her zaman elimizi koymaya hazırız” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.