ÇİFTLİKKÖY’DE MİNİK BAŞKAN AYŞE NİHAL ÖZCAN OLDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu Çiftlikköy Gazi Aburrahman İlkokulu öğrencilerinden Ayşe Nihal Özcan’a devretti.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Çiftlikköy Gazi Aburrahman İlkokulu öğrencilerinden Ayşe Nihal Özcan, Çiftlikköy Belediye Başkanlık koltuğunun sahibi oldu. Sembolik olarak gerçekleşen koltuk devir tesliminde Yeni Başkan Özcan oldukça rahattı. Etkinlik çerçevesinde gerçekleşen ziyarete Okul Müdürü Hasan Çetin, Okul öğretmenlerinden Hilal Erenoğlu, öğrencilerden ise Kadir Emre Öztür ile Aslı Akyel’de katıldılar. Başkan Ali Murat Silpagar, ziyarette bulunan miniklere tam yetki verdi. Başkanlık koltuğuna geçen Ayşe Nihal Özcan’ın talimatları belediye çalışanları tarafından yerine getirildi. Daha sonra Çiftlikköy Belediye Başkanlığı müdürlükleri ve birimleri öğrenciler tarafından ziyaret edildi. Başkan Silpagar öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

 

Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünya çocuklarının kardeşçe kutladığı, barış içinde yaşanabilecek bir dünyanın tohumlarının atıldığı ilk ve tek çocuk bayramıdır. Türk çocuklarının bu onurlu görevi en güzel şekilde yerine getireceklerine inanan Gazi Mustafa Kemal Atatürk de, bu büyük sevgi ve inancının bir ifadesi olarak bugünü Türk çocuklarına armağan etmiştir” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.