BAŞKAN SALMAN MAKAMINI ÖĞRENCİLERE TESLİM ETTİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu temsili olarak Toki İlk ve Ortaokulu öğrencilerine bıraktı.

 

Minik Başkanlar okullarına park ve çöp kovası talimatı verdiler.

 

Toki İlk ve Ortaokulu3.sınıf öğrencisi Fatma Hamit okulun bahçesine park yapılması talimatını verirken 4.sınıf öğrencisi Cihan Akkaya ise okul bahçesine bank ve çöp kovası konulması talimatını verdi. Minik başkanların danışmanlığını yapan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Park ve Bahçeler Birim Sorumlusu Tülin Kuleli ve Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç’i telefonla bağlatarak minik başkanların talimatlarını verdirdi.

 

 

Minik başkanı tebrik eden Kuleli, park talimatının en kısa sürede yerine getirileceğini belirtti. Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç ise; yeni başkanların okula incelemeye gittiklerinde bankların ve çöp kovalarının orada hazır olduğunu göreceklerini söyledi.

 

Salman, “Yarının yetişkinleri olan çocuklarımızın bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum.”

 

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, bu anlamlı günde Ulu Önder Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği günde ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Salman, “Başta Cumhuriyetimizi bize armağan eden Ulu Önderimiz Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği yarının yetişkinleri olan çocuklarımızın bir kez daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.