ÇİFTLİKKÖY’DE YENİ BİR SAYFA: BAŞKAN ADİL YELE GÖREVDE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’den Çiftlikköy Belediye Başkanı seçilen Adil Yele, görevi önceki başkan Ali Murat Silpagar’dan devraldı. Yele’nin ilk icraatı, belediye personelinin maaş ve ikramiyelerini güvence altına almak oldu.

İLK İMZA PERSONEL MAAŞLARI İÇİN

Çiftlikköy Belediyesi önünde düzenlenen devir teslim töreninde, eski başkanlar da dahil olmak üzere, toplumun her kesiminden destek gördü. Adil Yele, “Daha önce bu görevi üstlenmiş tüm başkanlara teşekkür ediyorum. Onların hizmetleri, bugün burada olmamızı sağladı,” dedi. Yele, ayrıca, “Çiftlikköy halkı bize ağır ve onurlu bir görev verdi. Biz de bu sorumluluğu alıp, Çiftlikköy’ü daha iyi bir geleceğe taşıma sözü veriyoruz,” ifadelerini kullandı.

Başkan Yele ve önceki başkan Silpagar, birbirlerine çiçek takdim ederek, görev değişiminin nezaket ve saygı içinde gerçekleştiğini gösterdi. Yele’nin ilk resmi eylemi, belediye personelinin maaşlarını güvence altına almak oldu, bu da onun çalışanlara verdiği değeri ve belediyenin mali sağlamlığını önceliklendirdiğini gösteriyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.