ÇİFTLİKKÖY’DE YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİ YAPILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından göreve başlayan Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele ve yeni meclis üyeleri, 2024 yılının Nisan ayında ilk meclis toplantısını yaptı.

Toplantıda, meclis katip üyeliklerine Selçuk Balcı ve Neslihan Bahadır seçilirken, Ertan Kubilay İleri ve Nilüfer Dilek meclis başkanvekilliklerine getirildi. Encümen üyeliklerine ise Suat Kaan Aydın ve Atilla Arı’nın seçilmesiyle meclis kadrosu tamamlandı.

Komisyon seçimleri de gerçekleştirilen meclis oturumunda, İmar ve Plan Bütçe Komisyonları ile Trafik Komisyonu’nun yeni üyeleri belirlendi. Ayrıca, birlik seçimlerinde Başkan Adil Yele, tüm birliklerde doğal üye olarak yer alacak şekilde seçildi.

Meclis toplantısında, toplu sözleşmeler ve meclis toplantılarının görüntülü ve sesli kaydedilmesi gibi önemli kararlar oybirliği ile alındı. 2023 Yılı Denetim ve Faaliyet Raporları da meclis tarafından onaylandı.

Toplantının sonunda Başkan Adil Yele, yeni dönemin Çiftlikköy için hayırlı olmasını dileyerek, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla ilçeyi bölgenin parlayan yıldızı yapma hedeflerini vurguladı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.