ALTINOVA’DA YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİ YAPILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi, yeni dönemin ilk meclis toplantısını Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca’nın liderliğinde gerçekleştirdi. Başkan Fazlaca, yeni dönemin ilçe için hayırlı olmasını temenni ederek, meclis üyelerini tebrik etti ve “Hep birlikte Altınova’mız için çalışacağız” dedi.

Toplantıda, meclis komisyonlarının yeni üyeleri belirlendi. Birinci Meclis Başkan Vekili olarak Erkan Gençer, İkinci Meclis Başkan Vekili olarak Hüseyin Ekin seçildi. Kâtip üye asıl olarak Samet Demirci ve Oğuz Aydın, yedek olarak ise Sinan Aydın ve Erkan Gençer görev alacak. Belediye Encümen üyeliklerine Hüseyin Ekin ve Sinan Aydın getirildi.

Plan Bütçe, İmar, Trafik ve Çeşitli İşler Komisyonları’nın yanı sıra YAKAB, TASKAB, Marmara Belediyeler Birliği, Tarihi Kentler Birliği, Sağlıklı Kentler Birliği, Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği, Amme Alacakları Satış Komisyonu, YATUP, İpek Yolu Turizm ve Kalkınma Birliği ve Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği’nin asil ve yedek üyeleri de belirlendi.

Bu yeni dönemde, Altınova Belediyesi’nin ilçe için alacağı kararların ve yürüteceği projelerin, vatandaşların yaşam kalitesini artırma ve bölgenin gelişimine katkı sağlama hedefiyle şekilleneceği bekleniyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.