ÇINARCIK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN USTALARI ARATMAYACAK KONSER

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çınarcık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri verdikleri Türk Sanat Müziği konseriyle ustaları aratmadılar.

Çınarcık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinin Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezinde hazırlamış olduğu müzik dinletisi, izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı.

Türk Sanat Müziği Bahar Konseri koro şefliğini Fatma Serdaroğlu’nun yaptığı, ve öğretmenlerinden destek alan öğrenciler, gerek solo olarak gerekse koro halinde muhteşem eserler ortaya koydular.

Türk Sanat Müziği’nin eşsiz ezgileriyle muhteşem bir konser veren öğrencileri Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak, şube ve okul müdürleri öğrencilerin aileleri de yalnız bırakmadı. Salonu tıklım tıklım dolduran Türk Sanat Müziği sevenler unutulmaz bir geceye tanık oldu. Genç sanatçılar yetenekleriyle dinleyenlerden tam not aldı. Alkışların bol olduğu gecede hem öğretmenler hem de aileler öğrencilerinin ve çocuklarının performanslarını gururla izlediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.