ÇINARCIK’TA DEPREM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve toplamda 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından değerlendirme ve planlama toplantısı Kaymakam Cemil Aksak başkanlığında Çınarcık Belediyesi Meclis Salonunda  yapıldı

Çınarcık Belediyesinin Meclis Salonunda gerçekleştirilen deprem değerlendirme ve planlama toplantısına Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, daire müdürleri, meslek odaları, dernekler, sivil toplum kuruluşları ve muhtarların katılımı ile ülkemizin yaşadığı büyük deprem felaketi sonrası yaralarımızı hep beraber sarmak için görüş ve önerilerin paylaşıldığı toplantı düzenlendi.

Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileyerek başladığı konuşmasında, devletimizin olayın meydana geldiği ilk andan itibaren bütün imkânlarıyla deprem bölgesinde her şeyi yaptığını ve yapmaya devam ettiğini belirtti.

Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak “Ülkemizi yasa boğan bu felakete karşı vatandaşımızın ilk günden itibaren duyarlılığının gurur verici olduğunu ifade ederek, yardımlarından dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yaralarımızı birlik olarak saracağız ” ifadelerini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.