DEKORATİF SÜS AYDINLATMALARI İLE IŞIL IŞIL OLDU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediyesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi üzerinde aydınlatma çalışması gerçekleştirdi.

Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, İstanbul Caddesi, Sefabey Caddesi, Fatih Caddesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı ile Çeşme Sokak’ta gerçekleştirilen aydınlatma çalışmalarının ardından Gaziosmanpaşa Caddesi ve Vatan Caddesi üzerinde bulunan mevcut elektrik direklerine Yalova Belediyesi ekipleri tarafından dekoratif süs aydınlatmaları takıldı.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Belirlemiş olduğumuz program çerçevesinde kent estetiğine uygun aydınlatma çalışmalarımız devam ediyor. Şehrimizin en yoğun caddelerinde yapmış olduğumuz aydınlatma işlemlerinin yanında en son olarak Gaziosmanpaşa Caddesi ve Vatan Caddesi üzerinde bulunan mevcut elektrik direklerine dekoratif süs aydınlatmaları takıldı” dediler.

Yapılan aydınlatmalardan memnun olduklarını fakat diğer caddelerimizinde ilgi beklediğini belirten vatandaşlar, Yalova Belediyesine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.