DR. METİN ORAL “İLKLERE İMZA ATIYORUZ”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Partililer, seçim çalışmalarına sokak sokak devam ediyor. Akşam Çayı Buluşma Programı Hürriyet Mahallesi Altınova Belediyesi Düğün Salonu yanında devam etti.

Altınova’nın dünya markası bir yer olması için çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “2 müze projemiz dünya çapında olacak. Haziran 2019’da açılacak olan Hersek Lagünü Doğa Eğitim ve Engelli Uyumlu Kuş Gözlem Kulesi ile Engelli Uyumlu Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi Projelerimizin ise Türkiye’de örneği yok” dedi.

ÖNCE DAVET

AK Parti Altınova Teşkilatı, 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. AK Parti Altınova SKM İrtibat Bürosu’nda buluşan partililer, seçim çalışmalarına yönelik caddelerde ev ve işyerlerini gezerek çay buluşmalarına vatandaşları davet ediyor. Vatandaşlar tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan AK Partililer, bu ziyaretlerde sohbetler edip, halkın taleplerini de dinliyor.

“DÜNYA TANIYACAK”

Akşam Çayı Buluşma Programına özel olarak hazırlanan araçtan LED ekran aracılığıyla 15 yıllık hizmetleri vatandaşa hatırlatan Başkan Oral, yeni dönem projeleri hakkında da vatandaşlara bilgi veriyor. Hürriyet Mahallesi Altınova Belediyesi Düğün Salonu yanında vatandaşlarla buluşan Başkan Oral, yeni projelerin tamamlanmasıyla Altınova’yı dünyanın tanıyacağını ifade etti.

“YENİ PROJELERLE ŞAHLANACAĞIZ”

Altınova’ya çok ciddi yatırımların geldiğini dile getiren Başkan Oral, “Bu yatırımlar hükümetimizle, AK Parti’yle, Sanayicimizle, halkımızla el ele vererek yapılıyor. Şimdi önümüzde yeni projeler var. Dünyada 6 ve 7’incisi olacak 2 müze projemizi hayata geçireceğiz.

Türkiye’de de ilklere imza atıyoruz. Hersek Lagünü Doğa Eğitim ve Engelli Uyumlu Kuş Gözlem Kulesi ile Engelli Uyumlu Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesi 2019 Haziran ayında vatandaşların kullanımına açılacak. Bu 2 proje de ülkemizdeki ilkler olacak. Bu projelerin tamamlanmasıyla Altınova parmakla gösterilecek bir merkez olacak. Yeni projelerimizi de el birliğiyle hayata geçirerek Altınova’yı şahlandıracağız” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.