DUBAİ’DE BÜYÜK BAŞARI: UĞUR YUMUK DÜNYA 3.SÜ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çalışanı ve gururu olan Uğur YUMUK, Dubai 2023 Para Halter Dünya Şampiyonası’nda elde ettiği üstün performansla Dünya 3.sü olarak büyük bir başarıya imza attı. Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, Uğur YUMUK’u tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin değerli çalışanlarından Uğur YUMUK, Dubai’de gerçekleşen Para Halter Dünya Şampiyonası’nda gösterdiği üstün performansla dikkatleri üzerine çekti. Yarışmada sergilediği özverili çaba ve kararlılıkla Dünya 3.sü unvanını kazanarak hem hastanemizi hem de ülkemizi gururlandırdı.

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, Uğur YUMUK’u bu büyük başarısından dolayı gönülden tebrik ediyoruz. Kendisinin spordaki bu mükemmel performansı, sadece bireysel bir başarı değil aynı zamanda hastanemizin ve Yalova’nın adını uluslararası alanda duyurmak adına önemli bir adım olarak görüyoruz.

Uğur YUMUK’un elde ettiği bu başarı, onun ne kadar büyük bir azim ve disipline sahip olduğunun bir göstergesi. Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, kendisinin gelecekte de daha nice güzelliklere imza atacağına olan inancımız tam. Bu başarı, sadece bireysel değil aynı zamanda tüm hastane personelimizin ve Yalova halkının da gururu olmuştur.

Uğur YUMUK’u tekrar tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, onun gibi değerli çalışanlarımızla birlikte daha nice zaferlere imza atacağımıza inanıyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.