“EVLATLARIMIZIN HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİK”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Altınova Belediyesi’nde görevli Sinem Acıbadem ve Ali Ata, yaşamlarını birleştiren soruya ‘evet’ diyerek, dünya evine girdiler.

Altınova Belediyesi Basın Yayın Personeli Sinem Acıbadem ile Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünde görevli İnşaat Mühendisi Ali Ata, düzenlenen görkemli düğünle yaşamlarını birleştirdiler.

Ömür boyu mutluluklar

Merhum Yakup-Şengül Acıbadem’in kızları Sinem ile Osman-Nuriye Ata’nın oğulları Ali, Altınova Tavşanlı Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılan törenle dünya evine girdiler.

Genç çiftin nikâhlarını kıyan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Her iki gencimiz de bizim evladımız. Altınova Belediyesi Ailesi olarak, evlatlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyoruz” dedi. Sinem ve Ali’nin nikâh şahitliğini yapan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol da genç çifte mutluluklar diledi.

Başkan Oral’ın kıydığı nikahta genç çiftlerin şahitliklerini; AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Altınova Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Bilgen Tetik, Gökçe Acıbadem, Hasan Su, Barış Sarısaray yaptı.

Cüzdan iki avuca birden

Nikâhın ardından genç çifti kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Genç çiftimize kurdukları güzel çatı altında hayırlı, bereketli ve huzurlu bir ömür diliyorum. Rabbim iki cihan saadeti versin İnşallah” dedi. AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol da genç çifte sevgi ve saygıyı elden bırakmamalarını tavsiye ederek evlilik cüzdanını, Sinem ve Ali’yi el ele tutturarak ikisinin birden ellerine bıraktı. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı nikâh töreninde Sinem ve Ali Çiftini başta mesai arkadaşları olmak üzere sevenleri yalnız bırakmadı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.