GENÇ SİYASETÇİYE ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VERDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 18’inci Siyaset Akademisi’nde Türkiye birincisi olan İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sümeyye Ayhan, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

 

 

AK Parti İl Başkanlığı’nca bu yıl 18’incisi düzenlenen Siyaset Akademisi’nde İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sümeyye Ayhan Türkiye birincisi oldu. Türkiye çapında düzenlenen Siyaset Akademisi’nde Türkiye birincisi olan genç siyasetçi Ayhan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödülünü aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödülünü alan Ayhan’a; AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, AR-GE Birim Başkanı Uğur Daban, Siyaset Akademisi İl Koordinatörü Nilüfer Çelik eşlik etti.

 

‘Aynı heyecanı yaşadık’

 

Türkiye birincisi olan Ayhan ile birlikte aynı heyecanı ve gururu yaşadıklarını ifade eden İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, “Partimiz tarafından geleceğin lider Türkiye’sinin şekillenmesinde etkin rol üstlenecek bireylerin yetiştirilmesinde katkı sağlamak amacıyla Siyaset Akademisi programımızı ilimizde başarılı bir şekilde tamamladık. Gençlik Kolları yönetimimizden birçok kardeşimiz bu akademi içerisinde eğitimlerini aldılar. Akademinin sonunda Türkiye çapında yapılan dönem sınavında; İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Sümeyye Ayhan 96 puanla Türkiye birincisi olurken, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Emre Söyler de 90 puanla Türkiye dördüncüsü oldu. Türkiye çapında birinci olan Sümeyye Ayhan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödülünü alma şerefine nail oldu. Sümeyye kardeşimizle beraber aynı heyecanı ve gururu yaşadık. Siyasete gönül vermiş dava arkadaşımı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Haber \ Büşra GÜNDÜZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.