HALKLA İÇ İÇE HALKIN İÇİNDE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yaptığı esnaf ziyaretleriyle halkın arasında yer almaya devam eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, esnaflara hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunuyor. Başkan Vekili Tutuk, gerçekleştirdiği ziyaretlerle hem sohbet ediyor hem de talepleri dinliyor.

Esnafların talep ve önerilerini dinleyerek çeşitli belediye hizmetleri ile yeni yılda hayata geçirilecek projeler hakkında istişarelerde bulunan Başkan Vekili Tutuk, “Bulduğumuz her fırsatta esnaf dostlarımızı ziyaret ediyor, onların taleplerini dinliyoruz. Kendilerine hayırlı, bereketli işler diliyorum” dedi.

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Vekili Tutuk, Yalova’da yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini bildirdi. Tutuk, “Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ediyoruz. Yalova’da hemşerilerimiz hizmetlerin en iyisine layık. Bizler de bu bilinçle hareket ediyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecek” diye konuştu.

Başkan Vekili Tutuk’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, “Belediye Başkan Vekilimizi dükkânlarımızda görmek bizleri mutlu ediyor. Onunla konuşmak, talep ve önerilerimizi kendisine iletme fırsatı buluyoruz. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.