HEMŞEHRİLERİNDEN ÖZKAN ŞENEL’E DESTEK

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova MHP İl Genel Meclis 1.sıra adayı Özkan Şenel, Kars, Ardahan ve Iğdırlı hemşehrileriyle buluştu. 24 Mart Salı günü akşam 19:30’da Bahane Cafe’de yemek organizasyonuyla, hemşehrilerini bir araya getiren Özkan Şenel, mahalli yerel seçimler için destek istedi. 
         

 

Yalova MHP İl Genel Meclis 1.sıra adayı Özkan Şenel konuşmasında şunları söyledi; “Bilindiği gibi şu anda yerel seçimler var, bizde Yalova’da içinizden biri olarak onuruyla, duruşuyla yaşamımızı sürdürmekteyiz. Bölgemizden gelip burada çeşitli meslek gruplarında görev yapan arkadaşlarımız var. Biz de bu seçim süreci içerisinde birçok köye gittik, o köylerde yaşayan insanların farklı yerlerden gelip buralarda yaşadığını gördük, oradaki insanlarımıza Edirne’den, Ardahan’a her dalgalanan bayrağın altındaki yer bizimdir dedim. Farklı partilerde çeşitli görevler üstlenen arkadaşlarımız var. Farklı görüşlerde olan kardeşlerim, dostlarım eğer birinci sıradan aday olursan siyasi parti gözetmeden destek vereceklerini söylediler. Bir çok insanla ticaret yaptık, iş yaptık, toplumsal alanda sosyal ilişkilerim oldu, spor hayatımızda oldu. Ticaret Odası’na üç dönemdir yönetim kurulu üyesi, meclis üyesi olarak görev aldım. Bu dönemde yönetim kurulunda görev yapıyordum, ancak yeni çıkan yasaya ve tüzüğe göre, il genel meclisine aday olmam nedeniyle istifa ettim. Biz 20 yıldır Yalova’da yaşamaktayız, gecemizi gündüzümüze katarak çalıştık, kendi rüştümüzü ispat ettik, bizim burada yaşayan insanlara bir yanlışımız olmaz. Bundan önce il genel meclisinde görev almış bir ağabeyim beni yanına çağırıp, cebinden çıkarttığı rozeti bana hediye edip “senin çıktığını, seçildiğini görüyorum, şimdiden hayırlı olsun” dedi. Bu ağabeyim Yalovalıdır, eğer bunu bana söyleyebiliyorsa ve güveniyorsa, bizim insanlarımızın buna daha çok inanıp güvenmesini istiyorum” dedi.

Konuşmasının tamamını video haberimizden izleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.