KAŞİFOĞLU’NDAN BÜYÜKELÇİ GÖKSU’YA ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Dünya Kupası şampiyonasını yakından takip eden ve faaliyetlerine katılmak üzere Katar’da bulunan Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu, Katar’da bulunan Türkiye Büyükelçiliği’ni ziyaret ederek Katar Büyükelçisi Dr. Mustafa Göksu’yu makamında ziyaret etti.

KAŞİFOĞLU: ‘ARJANTİN MİLLİ TAKIMINI TEBRİK EDERİM

Katar’da gerçekleşen Dünya Kupası maçlarını baştan sona takip ettiğini, bölgede bulunan Türk güvenlik güçlerinin düzeni son derece muazzam sağlamalarına hayran kaldığını belirten Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu,’ Dünya Kupası şampiyonası faaliyetlerine Katar’da katılım sağladık. Türk güvenlik güçlerinin stadyumlarda güvenlik ve düzenin sağlanmasında katkıda bulunmaya yönelik Dünya Kupası etkinliklerinin düzenlenmesine, katılımda gösterdiği olağanüstü çabalar için Türk güvenlik güçlerine teşekkür ederim. Dünya Kupası’nın sahibi olan Arjantin Milli Takımını tebrik ederim.’ dedi.

‘BÜYÜKELÇİ DR. GÖKSU’YA TEŞEKKÜR EDERİM’


Katar’da bulunan Türk Büyükelçisi Dr. Mustafa Göksu’ya Katar’ın Türkiye’deki özellikle gayrimenkul sektöründe bulunan yatırımlarının geleceğine yönelik somut adımların ciddi anlamda atıldığını, Türkiye emlak piyasasındaki yatırım hacmini arttırmak için çalışmalar yaptıklarını ve Türkiye’de ikamet eden Katarlı ve Arap yatırımcılara daha fazla imkan sağlanması konusunda Büyükelçi Göksu’ya bilgi aktardığını kaydeden iş adamı Kaşifoğlu,’ Öncelikle değerli vaktini bizlere ayıran ve bizleri makamında ağırlayan Türk Büyükelçisi Dr. Mustafa Göksu’ya teşekkürü bir borç bilirim. Kendileri ile Katar ve Arap yatırımcıların Türkiye’ye verdikleri değer ve önemi konuştuk. Özellikle Arap yatırımcılara Türkiye’de daha fazla imkan sağlanması gerektiğini aktardık. Omran TRK firmamızın çalışmalarından, yatırımlarından ve yeni projelerimizden bahsederek Büyükelçi Göksu ile fikir alışverişinde bulunduk.’sözlerine yer verdi.

BÜYÜKELÇİ DR. GÖKSU:’KÖRFEZ YATIRIMCILARI, ÜLKEMİZİ TERCİH EDİYOR’


Türk emlak sektörünü her zaman desteklediklerini ve destekleyeceklerini iş adamı Abdülaziz Kaşifoğlu’na aktaran Türk Büyükelçisi Dr. Mustafa Göksu,’ Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu ve beraberindekiler ile verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Türkiye – Katar- Arap ilişkilerini ve yatırımları hakkında görüştük. Ülkemizde ki emlak sektörünü her zaman destekledik ve desteklemeye devam edeceğimizin sözünü verdik. Türk emlak piyasası, son yıllarda Körfez yatırımcılarının seçkin katılım adresi oldu. İş adamı Kaşifoğlu’nun Türkiye piyasasını, Katar piyasasına bağlama konusundaki çabalarına ve faaliyetlerine hayran kaldım. İki ülke arasındaki ilişkilerin her anlamda ve her alanda güçlendirilmesi adına üstlendikleri rol için kendilerine teşekkür ederim.’ diye konuştu.

Görüşme sonrasında Türkiye Cumhuriyeti Doha Büyükelçiliği resmi sosyal medya hesabından Omran TRK Yönetim Kurulu Başkanı Abdülaziz Kaşifoğlu’nun ziyaret fotoğrafını paylaşırken, iş adamı Kaşifoğlu ise Büyükelçi Göksu’ya plaket takdim etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.