GENÇLER İSTEDİ MUSTAFA AĞABEYLERİ KISA SÜREDE YERİNE GETİRDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, gençlere vermiş olduğu kay kay pisti sözünü tuttu.

Çocuklara ve gençlere yönelik yapmış olduğu çalışmalarla takdir toplayan Başkan Vekili Tutuk’tan kay kay pisti isteyen gençlerin hayaline kavuşmasına az bir zaman kaldı. Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan 17 Ağustos Parkı’nda yapımına başlanan kay kay pistinde devam eden çalışmaları izleyen Başkan Vekili Tutuk, ‘Yalova’da ilklere imza atmaya devam ediyoruz’ dedi.

Kay kay pistinin 600 metrekare geniş bir alan içinde olacağını belirten Başkan Vekili Tutuk; “Gençlerimizin ve çocuklarımızın talepleri bizim için önceliktir. Onlardan gelen istekleri Yalova Belediyesi olarak en kısa sürede yerine getiriyoruz. Gençlerimiz özellikle kay kay, paten ve bisikletleriyle akrobasi hareketleri yapabilecekleri bir pist istediler. Bizde bu yönde çalışmalarımıza kısa bir süre içerisinde başladık. Yapmış olduğumuz bu pist şehrimizde ilk kapsamlı bir kay kay alanı olacak. 600 metrekare içerinde yer alacak olan pistimizde toplam 9 farklı modül yer almaktadır. Belediyemiz olarak en kısa sürede tamamlayıp gençlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.