KOPAN PARMAK YALOVA’DA İLK KEZ MİKROCERRAHİ YÖNTEMİ İLE YERİNE DİKİLDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çalıştığı işyerinde iş kazası geçiren ve parmağı kopan K.K., Özel Atakent Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Bekir ATİK tarafından mikrocerrahi ile ameliyat edildi.

 

35 yaşındaki K.K., çalıştığı esnada iş kazası geçirdi ve parmağı koptu. Ambulans ile Özel Atakent Hastanesine getirilen K.K. yapılan ilk müdahalenin ardından Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Bekir ATİK tarafından ameliyata alındı. Başarılı geçen yaklaşık iki buçuk saatlik mikrocerrahi ameliyatı ile kopan parmağı yerine dikildi. Gözlem amacıyla hastanede tutulan K.K., sağlık durumunun iyiye gitmesiyle kısa sürede taburcu edildi.

 

Hastanın genel sağlık durumunun iyi olduğunu bildiren Özel Atakent Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun KOSTAK, gerçekleştirdiği başarılı tedaviler ve mikrocerrahi girişimleri için Prof. Dr. Bekir ATİK’e teşekkür ederek, hastasına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.