MAHALLE İFTARLARI İSMETPAŞA MAHALLESİNDE DEVAM ETTİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman mahalle iftarları kapsamında İsmetpaşa Mahallesi sakinleri ile buluştu.

 

Yalova Belediyesi’nin organize ettiği iftarın ikincisi İsmetpaşa Mahallesi Abdülhamit Han Camisinin bahçesi ve çevresinde gerçekleştirildi. Düzenlenen iftar programına mahalle sakinleri yoğun bir ilgi gösterdi.

 

 

Ramazan ayında kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlendiğini ve bunu mahalle iftarlarıyla pekiştirmek istediklerini belirten Başkan Salman; “Ramazan ayı boyunca mahallelerimizde kuracağımız iftar sofralarıyla hemşerilerimizle bir araya geleceğiz. Bu vesileyle Ramazan ayının bereketi, bolluğuyla beraber kardeşlik ve sevgi bağlarımızı kurmuş olduğumuz iftar sofralarıyla güçlendireceğiz. Kurmuş olduğumuz iftar sofralarından birini İsmetpaşa Mahallemizde gerçekleştirdik. Katılım sağlayan ve sofraları bereketlendiren tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim” dedi.

 

 İftar Sofrası Çoban Sokakta Kuruluyor

 

Yalova Belediyesi’nin organize ettiği mahalle iftarlarının üçüncüsü Gaziosmanpaşa Mahallesi Çoban Sokak’ta (Dere Kenarı) gerçekleştirilecek. İftar programına mahalle sakinlerini davet eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Mahallemizde ikamet eden ve iftar soframızda yerini almak isteyen tüm vatandaşlarımızı iftarımıza bekliyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.