MAŞA İLE KOCA AYI ÖZDİLEK’TE

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

 

 

      Çocukların severek izlediği çizgi film Maşa ile Koca Ayı, 14-22 Ekim 2017 tarihleri arasında her gün Yalova Özdilek AVM ‘de minik izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. 

 

        Yaptığı birbirinden güzel çocuk etkinlikleri ile büyük beğeni toplayan Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi bu sefer de Maşa ile Koca Ayı karakterlerini çocuklarla buluşturuyor. Maşa adında sevimli küçük kız çocuğu ve sirkten emekli bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen çizgi film çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

 

         Eğlenceli etkinlikte ilk olarak Maşa ile Koca Ayı’nın sahne gösterisini izleyecek olan çocuklar sevilen kahramanlar ile şarkılar söyleyip dans edecekler.

 

       14-22 Ekim tarihleri arasında her gün gerçekleşecek olan etkinlik 16.00 – 17.30 – 19.00 saatlerinde üç seans olarak sahnelenecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliğe tüm çocuklar davetlidir.

ibrahim sevinçler

ibrahim sevinçler

5 Ekim 1951 Yılında Koçana doğumlu olan ve ne yazık ki 2 Nisan 2021 yılında hayat dersini bitirmiştir. Ses, Resim Sanatçısı, Gazeteci ve 1. Derece Devlet Memuru Emeklisi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.