MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI NAZİF YILMAZ YALOVA’DA

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Yalova’da ziyaretlerde bulundu.

Millî Eğitim İl Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ile bir araya gelen Yılmaz, Yalova’da eğitim alanında yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından, Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya’yı Millî Eğitim İl Müdürü Akmeşe ile birlikte makamında ziyaret ederek Yalova’daki eğitimi güçlendirme çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

YILMAZ, HAFIZLIK ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Yılmaz, Valilik ziyaretinin ardından Yalova Hafız Kız İmam Hatip Ortaokuluna geçti. Okulda derslikleri gezerek yönetici, öğretmen, öğrenci ve veliler ile bir araya geldi, hafızlık eğitimi alan öğrencilerle sohbet etti.

RAM, ÖDM ve BİLSEM ZİYARETİ

Hafızlık Ortaokulu ziyareti sonrası Yalova Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM), Ölçme ve Değerlendirme Müdürlüğü (ÖDM) ve Atatürk Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) ziyaretinde bulunan Yılmaz, kurum yöneticilerinden bilgi aldı. BİLSEM atölyelerinde derslere konuk oldu.

ARMUTLU ANADOLU LİSESİ ve Dr. ENVER ÖREN ÇOK PROGRAMLI LİSESİ ZİYARETİ

Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Nazif Yılmaz Yalova ziyaretinin son durağı olan Armutlu’da da Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Dr. Enver Ören Çok Programlı Anadolu Lisesinde incelemede bulundu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.