MURAT KALAYCI “EMEĞE SAYGI”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Adalet Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Murat Kalaycı; Emeklileri ilgilendiren önemli bir projenin müjdesini verdi bugün itibari ile sosyal projelerimize ekledik.” dedi.

‘Emeğe Saygı’ Sloganıyla Başlatacağımız Sosyal Proje Kapsamında Yalova ilimizde İkamet Eden İhtiyaç Sahbi Emeklilerimize Ücretsiz Tatil İmkanı Sağlayacağız.

Sosyal belediyeciliğin en asli görevlerinden birinin Yalovada yaşayan emeklilerimizin refah ve mutlu yaşamalarını sağlamaktır. “Biz de bu bilinç ile emekli büyüklerimizin hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için ‘Emeğe Saygı’ projenin müjdesini vermek isterim. 1 Nisa da görevi devraldığımızda halkımıza söz verdiğimiz tüm projelerimizi hayata geçireceğiz. Emeklilerimizin rahat etmelerini sağlamak, onların ihtiyaçlarını karşılamak, bizim asli görevimizdir. Emeklilerimizin bu ülkeye ve bu millete hakları hiçbir şekilde ödenmez. Tüm emeklilerimizin ülkemizde göstermiş olduğu hizmetlerinizden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Emeklilerimize kıymet vermek, insanının geleceğine değer vermektir. Bu görev bilinciyle 31 Mart’ta tüm emeklilerimizden destek bekliyorum.” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.