NARKOTİMLER’DEN UYUŞTURUCU OPEROSYONU

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından İlimiz geneli ve geçiş güzergâhlarında Uyuşturucu Madde Nakli, Sevkiyatı ve Ticareti yapan şahısların tespiti ile yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülmektedir.

İlmimiz geçiş güzergâhını kullanarak çevre illere uyuşturucu madde nakli yaparak uyuşturucu madde ticareti yapabileceği değerlendirilen 48 Plaka Sayılı Araç ve içerisinde bulunan E.K. ve C.Y. isimli şüpheli şahıslar Narkotim Ekiplerimiz tarafından yakalanarak etkisiz hale getirilmişlerdir.

 Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından yakalanarak gözaltına alınan şüpheli şahısların Narkotik Maddeler Arama Köpeği Zeytin’inde de eşlik ettiği araç aramasında; 3 Ayrı Poşet içerisinde toplam ağırlıkları;

271.58 Gram Skunk Maddesi ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından; Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu kapsamında yürütülen soruşturma neticesi E.K. ve C.Y. isimli şüpheli şahısların işlemlerinin tamamlanması ile adli makamlara sevk edileceklerdir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere suç ve suçlulara yönelik çalışmalarımız aralıksız ve kararlılıkla sürdürülecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.