NEDRET BAŞKAN’A ANLAMLI ZİYARET

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen, makamında meslektaşlarını ağırladı. Ziyaret, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

 

Yalova İli Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma Ve İşletme Birliği (YAKAB) Mayıs Ayı Meclis toplantısının ardından Birlik Başkanı Dr. Metin Oral ve diğer belediye başkanları, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen’i makamında ziyaret etti.

 

 

FİKİR ALIŞVERİŞİ

 

YAKAB ve Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve Yalova Belediye Meclis Üyesi Selçuk Atasoy, Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette yapılan çalışmalar ile yeni projeler ele alınarak fikir alışverişinde bulunuldu. Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek belediye başkanı arkadaşlarına teşekkür etti.

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.