ÖĞRENCİLERİN KARNELERİ BAŞKAN SİLPAGAR’DAN

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy’deki öğrencilerin karne törenine katılarak karne heyecanlarını paylaştı.

Şehit Becarettin Özgür İlkokulu’nda gerçekleştirilen karne törenine Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Beşir ve İlçe Halk Eğitim Müdürü Zekeriya Yayla da katıldı.

Çiftlikköy’de eğitim gören binlerce öğrencinin karne sevincine ortak olan Başkan Silpagar, karne töreninde öğrencilere karnelerini vererek tebriklerini dile getirdi. Ardından Mehmet Akif İnan Ortaokulu’na geçen Başkan Silpagar, burada da öğrencilerle bir araya gelerek karnelerini takdim etti.

Yeni nesillerin Türkiye’nin aydınlık geleceğini temsil ettiğini ifade eden Başkan Silpagar, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz her sene olduğu gibi bu sene de yoğun bir eğitim öğretim sezonunun ardından hak ettikleri tatile kavuştular. Artık tatilin keyfini çıkarmak onların hakkı. Çocuklarımızın en iyi eğitimi alabilmeleri için büyük çaba sarfeden başta anne ve babalarımız olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve eğitim camiasına teşekkür ediyor, yaz tatiline giren öğrencilerimize de iyi tatiller diliyorum” dedi. Karne töreninde öğrencilerle bol bol fotoğraf çektiren Başkan Silpagar, öğrenciler ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.