ONKOLOJİ HASTALARI BİLGİLENDİRİLDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kasım Ayı Kanser Haftası dolaysıyla kanser hastaları ve ailelerine yönelik toplantı düzenledi.

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, “Kasım Ayı Kanser Haftası” kapsamında düzenlenen toplantıda, Onkoloji hastalarına hem kanserle nasıl başa çıkabilecekleri konusunda bilgiler verildi, hem de moral bulmaları sağlandı. Başhekim Doç. Dr. Hasan Ergenç, hastalar ve ailelerine yönelik düzenlenen toplantıda, hastalıkla mücadelede en önemli unsurun “moralleri yüksek tutmak” olduğuna vurgu yaptı.

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, “Kasım Ayı Kanser Haftası” kapsamında düzenlenen toplantıda, Onkoloji hastalarına hem kanserle nasıl başa çıkabilecekleri konusunda bilgiler verildi, hem de moral bulmaları sağlandı.Başhekim Doç.Dr.Hasan Ergenç, hastalar ve ailelerine yönelik düzenlenen toplantıda, hastalıkla mücadelede en önemli unsurun “moralleri yüksek tutmak” olduğuna vurgu yaptı.

Kanser Tarama İletişim ve Danışma Biriminin işlevini daha da arttırarak hastalarımıza ciddi manada destek olunduğunu vurgulayan Ergenç, Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, hastaların taleplerini dinleyerek yapılacakları anlatarak, hasta ve hasta yakınlarının tedavi süreçlerine ilişkin sorularını da yanıtladı.

Başhekim Ergenç, Onkoloji Hekimimizin hizmet vermeye başlamasıyla Onkoloji birimimiz hastalarımızın hizmetine girecek.Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, deneyimli sağlık kadrosu ile Tüm hastalarımıza acil şifalar diledi. Toplantıya, hastalar ile hasta yakınları arasında da güçlü bir diyaloğun oluştuğu, birbirlerine moral ve motivasyon sağladıkları gözlendi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.