SALMAN “Biz kıvılcımı, Yalova’dan çaktık”

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova Belediye Başkanı Salman, “Biz kıvılcımı, Yalova’dan çaktık. Umarım bunun devamı gelir. Taş suya atılmıştır, bunun dalgaları bütün Türkiye’ye yansıyacaktır”. 1 Haziran Belediye Başkanlığı seçiminden başarıyla çıkan CHP Belediye Başkanı Vefa Salman, İl Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı.

 

 Yalova CHP Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Adliyesi’nin önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, ‘’Allah’ın adaletine inandığımı her zaman söyledim.  Hakkettiğimiz koltuğa yeniden oturacağız. Bundan sonraki hedefimiz, herkesin belediye başkanı olmak. Asla ayrımcılık yapmadan, ötekileştirmeden, hareket edeceğim. Bunun temelinde, hümanizm sevgi var. Ben belediye başkanı sıfatımla Yalova’yı, Yalovalılarla beraber yürüteceğim. İl Başkanı ve Grup Başkanvekilimizle beraber diğer siyasi partileri ziyaret edeceğiz. CHP, sadece Yalova için değil, Türkiye için bir modeldir. Sevgi ve barış kardeşlik söylemde kalmayacak. Umarım Cumhurbaşkanlığı seçiminde de olumlu sonuç alırız. Türkiye her şeyin en iyisini hak ediyor. Biz kıvılcımı, Yalova’dan çaktık. Umarım bunun devamı gelir. Taş suya atılmıştır, bunun dalgaları bütün Türkiye’ye yansıyacaktır’’ dedi.

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.