ŞEKERBANK’TAN YALOVA TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİNE ÖZEL FİNANSMAN

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Şekerbank, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı. Banka, protokol kapsamında, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı üyelere 3 ay ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.

Şekerbank, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı. Protokol, Şekerbank Marmara Bölge Müdürü İlsu Karahan ile Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Demiryürek arasında imzalandı. Protokol ile Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan üyeler 3 ay ödemesiz dönemli veya aylık eşit taksitli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

İlsu KARAHAN: “KOBİ’lerin Şekerbank’ın desteği ile büyümesini hedefliyoruz”

Şekerbank Marmara Bölge Müdürü İlsu Karahan protokol kapsamında yaptığı konuşmada; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 70 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Ülke ekonomimizin itici gücü olan KOBİ’lerin Şekerbank’ın desteği ile büyümesini hedefliyoruz. Bu protokol ile de Yalova Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.