FARKINDALIĞIMIZI ARTTIRIYORUZ PROGRAMININ KONUĞU MELAHAT AYDIN

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Uluslararası kadın ve toplumsal Gelişim Derneği, Farkındalığımızı arttırıyoruz programı kapsamında uzman öğretmen NLP Master Melahat Aydın’ı konuk etti.

Aydın, İnsanların kendi hayatına kendi hikâyelerine nasıl yön verebildiği konusunda çeşitli örneklemelerle dinleyicilerle söyleşisini gerçekleştirdi.

Hayatımızı şekillendiren Kader denilen ağları Ören hikâyelerimizin neler olabileceğini gerek bilimsel Max planckten tutun Newton’dan ve gerek kadim bilgilerimizle örneklendirdiğimiz ve birlikte birleştirerek örtüştürerek farkındalığınızı arttırdığımız bir sohbet programı yaptık. Hikayelerimizin bizi büyüten altyapımız da olabileceğini veya bizi aşağı çeken, olmak istediğimiz arzu ettiğimiz hayatın içinde olmaktan alıkoyan nasıl durdurucular olabileceğini sorularımızla ve örneklendirmelerimizle birbirimize fark ettirdiğimiz bir sohbep oldu. Buna en çarpıcı örnek olarak bizlere nasıl benzeştiğimizi ve aynılaştığımızı dimağlarımızdaki sürüden ayrılanı kurt kapar gibi bir sözünün hikâyesidir. Böyle bir kararın sonucu olarak nasıl herkesin aynılaştığını. Farklı olanların farkını açığa çıkartamadığının en çarpıcı örneğidir dedi.

KATFA DER Başkanı Nurten Anıl, farkındalık programlarının devam edeceğini ve her alanda akıllardaki soruların çözümlenmesi, katılımcıların bilgilendirilmesi için konuklar ağırlamayı sürdüreceklerini belirtirken bu toplantıların tüm halka açık olduğunu söyledi.

Anıl, Program sonunda katkı ve desteklerinden dolayı Melahat Aydın’a teşekkür etti.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.