SUBAŞI’NDA HALKA BULUŞMA!

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Subaşı’nda gerçekleşen toplantıda; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ilçe jandarma komutanı ve birim müdürleri halkla buluştu.

 

Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ilçe jandarma komutanı, ilçe birim müdürleri Subaşı halkıyla bir araya gelip sorunları dinledi. Belde istişare toplantısında; sağlık, ulaşım ve çevre düzeni ile ilgili konular ele alındı. Her ay Altınova ilçesinin değişik yerlerinde yapılacak toplantılarda; ilçe, belde ve köy sorunlarının giderilmesi için fikirler paylaşılacak.

 

 

SUBAŞI’NIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETİLECEK!

 

Altınova Kaymakamı Zafer Engin ve beraberinde ilçe Jandarma komutanı, ilçe birim müdürleri ilk olarak Subaşı Belediyesi’nde Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından Subaşı Hacı Ali SaruhanİlköğretimOkulu’nda halkla buluşan heyet, belde halkının sorunlarını dinledi. Ulaşım, sağlık ve çevre düzeni konularındaşikayetleri dinleyen Kaymakam Engin ile Subaşı Belediye Başkanı Yılmaz, sorunların en kısa zamanda giderilmesi için çalışacaklarını söyledi. Kaymakam Zafer Engin başkanlığında bir çalıştay düzenlenerek sağlık, ulaşım, çevre düzeni ve güvenlikle ilgili belde sorunlarına çözüm üretilecek.

 

“ÇÖZÜM İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 

Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, halkın ilettiği belde sorunlarına ilişkin açıklamalarda bulunarak, her sorunu en kısa zamanda gidereceklerini söyledi. “Subaşı’nda her sorunu çözmek için çalışıyoruz” diyen Başkan Yılmaz, sorunların belediyeden kaynaklanmadığına dikkat çekti. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Beldemizin her türlü sorununu tespit ediyor ve çözüm için çalışıyoruz. Sorunların tamamına yakını belediyemizden kaynaklanmamaktadır. Bu sorunları Kaymakamımızın başkanlığında, birim müdürlerimizin de katlımı ile düzenlenecek çalıştayda giderileceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.