TATİLPARK YAZA HAZIRLANIYOR

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Yalova halkının yanı sıra şehir dışından gelenlerin de yaz aylarında en çok tercih ettiği yerlerin başında gelen Tatilpark’ta yaz hazırlıkları başladı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

 

Bu yaz festivallere de ev sahipliği yapacak olan Tatilpark’ta tesislerde yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Konaklamada kullanılan tüm evler bakıma alındı. Evlerin yanı sıra sosyal alanlarda da yenileme çalışmaları başlatıldı. Çalışmaları yakından takip eden ve Tatilpark Tesisleri Müdürü Murat Güven’den bilgiler alan Belediye Başkanı Vefa Salman, her yıl olduğu bu yılda Tatilpark’ın festivallere ev sahipliği yapacağını belirtti.

 

 

2018 yazı kentimizde dolu dolu geçecek diyen Başkan Salman; “Bu etkinlikleri gerçekleştirirken dışarıdan gelen konuklarımızı Tatilpark’ta ağırlıyoruz. Buradaki tesisleri gelen konuklarımıza en iyi şekilde hizmet edecek hale getiriyoruz. Arkadaşlarımız sezon öncesi çalışmalar başlattılar. Tesislerin genelinde yapılacak çalışmalar tamamlandığında hemşehrilerimizde tesislerden daha iyi şartlarda faydalanacak” dedi.

 

Ağustos’ta Müzik Festivali Yapılacak

 

Bu yıl ilk kez 2-5 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Müzik Festivalinde 4 gün boyunca 20’den fazla sanatçı ve misafir Yalova’ya gelecek. Türk Rock ve alternatif müziğin en iyileri Yalova Müzik Festivalinde yer alacak. Festival süresince kamp genel kullanıma kapalı olacak.

 

Tesislerde Üretim de Yapılıyor

 

Tesis içerisinde Yabeltaş bünyesinde faaliyetini sürdüren sera ve atölyelerde ahşap ve metal imalatlar yapılıyor. Tesisleri ziyaretinde atölye ve seraları da gezen Başkan Salman, yapılan çalışmaları inceledi. Hünerli ellerden çıkan çalışmaları takip eden Başkan Salman çalışanlara kolaylıklar diledi.

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.