TAVŞANLI’NIN ZAFERİ: BAŞKAN KAÇAR VE AK PARTİ’NİN TARİHİ BAŞARISI

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde, halkın güçlü desteğiyle tarihi bir zafer elde etti. Yalova’nın bu küçük ama gururlu ilçesi, Türkiye’de bir ilke imza attı.

Başkan Kaçar, en yakın rakibine tam 1567 oy fark atarak, seçim zaferini perçinledi. Ak Parti’nin Belediye Meclisi’nde ise 9-0’lık eşsiz bir başarıya imza atarak, hem Yalova’da hem de Türkiye genelinde bir ilk başardı. Bu, Tavşanlı’nın sadece siyasi bir zaferi değil, aynı zamanda toplumsal birlikteliğin ve inancın zaferidir.

Başkan Kaçar, “Halkımız bize inandı ve güvendi. Belediye meclisimizde de 9-0 yaptık. Bunun bir örneği hem ülkemiz genelinde hem ilimiz genelinde yok. Tavşanlı için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” diyerek, halkın iradesinin ve kendilerine olan güvenin altını çizdi. Tavşanlı, bu zaferle birlikte, geleceğe umutla ve kararlılıkla yürümeye devam ediyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.