İLK GÖREVİNDE KALPLERİ BİRLEŞTİRDİ

Haberi Sesli dinle
Getting your Trinity Audio player ready...

31 Mart Yerel Seçimleri’nde zaferle çıkan Yasemin Fazlaca, Altınova Belediye Başkanı olarak ilk resmi görev gününde, ilçenin tanınan ve sevilen gençlerinden Merve Çelik ve Özgür Palaşoğlu’nun nikahını kıyarak, görevine anlamlı bir başlangıç yaptı.

“Benim için çok anlamlı”

Başkan Fazlaca, nikah töreninde yaptığı konuşmada, “Altınova Belediye Başkanı olarak göreve başladığım ilk günün heyecanını, sevgi dolu bir nikah töreniyle taçlandırmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Benim için çok anlamlı olan bugünde sevgili çiftimiz Merve Çelik ve Özgür Palaşoğlu çiftimize bir ömür mutluluklar dilerim. Sevincinizi paylaşmak benim için çok anlamlıydı” ifadelerini kullandı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan, gelin ve damada sevgi ve saygının önemini vurgulayarak, evlilik cüzdanını Merve Palaşoğlu’na takdim etti.

Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen nikah töreni, genç çiftin aileleri ve çok sayıda seveni tarafından coşkuyla karşılandı. Bu tören, Başkan Fazlaca’nın görevine başladığı ilk günün sadece bir resmi işlem olmaktan öte, toplumun birlikteliğine ve sevgiye verdiği değeri gösteren bir simge haline geldi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.